Українська розвідка викрила чергового російського полковника, який воює на окупованому Донбасі

Прізвища військових РФ подаються з пропозицією внести їх в санкційний список ЄС і НАТО.

Головне управління розвідки Міноборони продовжує збирати факти щодо участі кадрових офіцерів ЗС РФ у військових злочинах на тимчасово окупованих територіях Донбасу для подальшої передачі їх визначеним порядком до Міжнародного кримінального суду.

"Інформація щодо російських військовослужбовців, які підозрюються у скоєнні військових злочинів та території України, регулярно передається українською стороною країнам-членам ЄС та НАТО у т.ч. з метою розширення "санкційного" списку", - кажуть у розвідці.

Як повідомили у ГУР, на посаді "заступника командира з работи с особистим складом 5 окремої мотострілкової бригади 1 АК Центра територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ" перебуває полковник ЗС РФ Ліпкєвич Вадим Петрович, за документами прикриття – Мітін Вадим Петрович.

"Полковник ЗС РФ Ліпкєвич проходив службу на посаді помічника командира по роботі з особовим складом 54 бригади управління (м.Бєлогорськ, Амурської обл.) 35 Армії Східного військового округу (м.Хабаровськ) ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині російські військові роззброїли місцевих "козаків".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: