Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За ситуацією на місці спостерігають представники ОБСЄ.

Україна була змушена зупинити всі роботи біля мосту в Станиці Луганській на передовій на Донбасі - до початку синхронного з боку бойовиків демонтажу укріплень на ділянці розведення номер 1.

Уранці неділі, 25 серпня, троє українських піротехніків розпочали обстеження ділянки місцевості для проведення демонтажних робіт на ділянці Станиця Луганська. Про це повідомила українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Станом на дев'яту ранку бойовики не проводили жодних інженерних робіт, як домовлялися. Тож Україна й призупинила демонтаж.

За ситуацією стежать представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Нагадаємо, 7 липня президент України Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську та заявив про наміри відновити зруйнований міст, через який люди перетинають лінію розмежування. На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську сторони домовилися про початок від 1 серпня робіт над розмінуванням прилеглої до мосту території. Утім, 4 серпня українська сторона повідомляла про неможливість почати розмінування біля самого мосту через відсутність гарантій безпеки саперам з боку проросійських бойовиків.

19 серпня українська сторона СЦКК повідомила про завершення розмінування на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській та оголосила готовність до початку демонтажу укріплень. Демонтаж розпочали в суботу, 24 серпня.

Відео Україна повідомила ОБСЄ про завершення розмінування території у Станиці Луганській

Міжнародні спостерігачі чекають аналогічного повідомлення від бойовиків. Про це заявив спецпредставник місії під час переговорів, що відбулися напередодні у Мінську. Однак найманці не поспішають прибирати свої блокпости, як повідомляли у штабі ООС.  

Україна повідомила ОБСЄ про завершення розмінування території у Станиці Луганській

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції