Українська сторона СЦКК спростувала фейкову новину бойовиків про хімзброю ЗСУ на Луганщині

Напередодні бойовики поширили фейк про зберігання ЗСУ хімзброї на складах на Луганщині.

Незаконні збройні формування ОРДЛО намагаються дискредитувати керівництво України у порушенні міжнародного права.

Про це заявила українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу АТО.

"Українська сторона СЦКК повідомляє, що надалі в інформаційному просторі засобів масової інформації ОРДЛО заявляються фейкові інформаційні повідомлення із заявами лідерів НЗФ ОРДЛО з метою дискредитації керівництва України у порушенні міжнародного права.

У СЦКК зазначили, що 17 квітня, на сайті "Луганский информационный центр" було опубліковано матеріал із заявою представника так званої Народної міліції ОРЛО полковника Андрія Морочка під назвою "ВСУ хранят на складах в Станично-Луганском районе отравляющие вещества — Народная милиция".

фейк бойовиків
Луганський інформаційний центр

"Інформація, яка викладена в цьому інформаційному матеріалі не відповідає дійсності, оскільки керівництво держави 13 січня 1993 року підписало Конвенцію про заборону розробки, виробництва, накопичення, застосування хімічної зброї та про її знищення. Цей міжнародний договір в рамках ООН в галузі контролю озброєнь, має на меті повну заборону виробництва і використання хімічної зброї з огляду на її шкідливість для довкілля і здоров'я людини, а також визначає зобов'язання держав-учасниць у цій сфері", — спростували заяву бойовиків у СЦКК.

"Україна, на відміну від Російської Федерації та її помічників у особі керівництва НЗФ ОРДЛО, ці зобов'язання виконала повністю, як і зобов'язання відповідно до Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їхнє знищення, яка спрямована на припинення використання протипіхотних мін, як одного із засобів збройної боротьби", — також заявила українська сторона.

Нагадаємо, російські куратори в "адміністраціях глав" так званих "ДНР" та "ЛНР" повідомили про вимогу адміністрації президента РФ щодо активізації цілеспрямованої інформаційно-пропагандистської роботи на підконтрольних Україні територіях. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

ВідеоГоловний калібр Кремля – радіо, телебачення та телефони на Донбасі

Залиште свій коментар