Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське військо аналізує активність Росії та випрацьовує різні сценарії – Хомчак

Кремль продовжує тримати Україну у напрузі, однак військові переконують, що зуміють дати відсіч агресору.

Українська армія прораховує різноманітні варіанти можливої поведінки силових підрозділів Росії та готує ефективні зустрічні кроки для захисту територіальної цілісності держави. Про це заявив начальник генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

"Ми аналізуємо ситуацію, враховуємо розвиток подій, знаємо і про те, що в процесі переозброєння ЗС РФ пріоритет віддається Південному і Західному військовим округам, частини яких базуються недалеко від кордону з Україною. Щодо можливостей Збройних сил України, то ми готові захистити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Ми постійно нарощуємо потенціал війська. Збройні сили готуються до різних варіантів розвитку подій з боку Росії", - пояснив керівник генштабу.

Він також зауважив, що армія підраховує фінансові потреби на 2020 рік і готується подати свої пропозиції до бюджету. Хомчак у цьому контексті згадав про потребу оновлення авіаційного парку та корабельного складу. Також, на думку генерала, важливим є матеріальне забезпечення військовослужбовців – зокрема, рівень зарплат контрактників повинен становити не менше 20 тисяч гривень навіть без урахування надбавок за бойові завдання в зоні ООС.

Цього ж дня заступник командувача штабу Операції Об’єднаних сил генерал-майор Богдан Бондар заявив, що Росія одразу на кількох напрямках стягує свої війська до кордонів із Україною. "Це і на харківському напрямку, і сюди ближче до Маріуполя. Ми бачимо певне розгортання", - пояснив офіцер.

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю: Хомчак заявив, що поверне службу обличчям до солдата

Новопризначений голова генерального штабу Руслан Хомчак дав ексклюзивне інтерв'ю журналістам холдингу "1+1". Запевнив: у його пріоритетах - цінність життя кожного військового та їхній добробут. Про кадрові наміри Хомчака, його оцінку дій попереднього командування, а також про політичні зв'язки - у сюжеті.  

Ексклюзивне інтерв'ю: Хомчак заявив, що поверне службу обличчям до солдата

Залиште свій коментар

Вибір редакції