Українські десантники під пильним оком Муженка відпрацювали швидкий наступ на ворога

На маневрах військові форсували річку та зайняли територію умовного противника.

Українська армія наближається до високих стандартів якості. Цього разу під Житомиром їх демонстрували наші десантники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перед бійцями було поставлене завдання: йти в наступ, форсувати річку, вибити ворога із його позицій та з мінімальними втратами зайняти нову територію. При виконанні були задіяні авіація, артилерія та бронетехніка.

За тим, як виконується це завдання, спостерігали понад сотня офіцерів із різних бригад і керівник Генштабу Віктор Муженко. Командування також навчалося правильно оцінювати бойову обстановку, обирати стратегію та тактику ведення війни. А прості бійці демонстрували вправність у виконання своїх завдань і злагодження між різними родами військ.

Військові маневрами залишилися задоволені. Кажуть, отримані навички дуже цінні та можуть стати у пригоді в реальних бойових діях. Але від прямого запитання, чи відпрацьовуються атакувальні дії для АТО на Донбасі, командири ухилилися.

"Ми готуємося долати водні перешкоди, ми готуємось вести і оборонні дії, ми готуємось вести і наступальні дії. Готуємось, ще раз повторюсь, до всього комплексу завдань, які можуть стояти перед нашими частинами", - заявив керівник Генерального штабу.

Раніше Муженко заявив, що запланована на 2016 рік сьома хвиля мобілізації буде меншою за попередні, бо збільшується кількість бажаючих нести службу за контрактом. Не в останню чергу цьому сприяє підвищення заробітних плат військовим.

Крім того, Міністерство оборони України планує змінити підходи до харчування в українській армії у 2016 році. Міністр Степан Полторак пообіцяв годувати бійців за новими стандартами.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

ВідеоВ Україні в рази зросла кількість охочих йти на службу в армію за контрактом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: