Українські військові готові дати бій бойовикам, які погрожували атакою

Українські військові готові дати бій бойовикам, які погрожували атакою

Бійці залишають на позиціях і готові до можливого бою.

Українські військові залишаються на позиціях, де напередодні бойовики зірвали перемир'я, яке протрималось 41 день.

Про це повідомляє Журналіст ТСН Олександр Загородній.

Терористи вимагають відведення українського війська поблизу населенного пункту Шуми на Донеччині. В разі невиконання їхніх вимог - погрожують атакою.

На заяви терористів відреагував командувач Операцією об'єднаних сил Володимир Кравченко - в разі ворожого наступу пообіцяв адекватну відповідь війська.

Через загострення на фронті напередодні збиралося керівництво української делегації у Мінську, а міністр закордонних справ України ініціював телефонну розмову із російським міністром Лавровим.

Але бій, який був анонсований бойовиками, на сьогоднішній ранок, не відбулася, пострілів немає. Але українські військові кажуть, що готові до розвитку будь-яких подій.

Російські ЗМІ після зриву перемир'я почали повідомляти, що українці відійшли з позицій, по яких вівся обстріл. Але морські піхотинці, які ведуть службу тут залишаються і нікуди відступати не збираються. За їхніми словами, хоча ворог не ведуть бій, але чути, що на їхньому боці постійно є рух військової техніки.

Відео Загострення на фронті: перемир'я протрималося 41 день і закінчилося обстрілами бойовиків

Зрив перемир'я: воно протрималось 41 день, закінчилося обстрілами бойовиків. Маємо загиблих та поранених. Крім того, терористи вимагають відведення українського війська поблизу населенного пункту Шуми на Донеччині. В разі невиконання їхніх вимог, погрожують атакою. На заяви терористів відреагував командувач Операцією об'єднаних сил Володимир Кравченко - в разі ворожого наступу пообіцяв адекватну відповідь війська. Через загострення на фронті напередодні збиралося керівництво української делегації у Мінську, а міністр закордонних справ України ініціював телефонну розмову із російським міністром Лавровим. Більше про війну на Сході України

Загострення на фронті: перемир'я протрималося 41 день і закінчилося обстрілами бойовиків

Нагадаємо, за останні дні прицільним вогнем ворожий снайпер убив українського бійця на Луганщині, а на Донеччині терористи обстріляли позиції збройних сил із гранатометів і поранили ще одного військового. Ще четверо українських бійців підірвалися на вибухових пристроях - двоє загинули, ще двоє поранені.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів