Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові готуються до ймовірного загострення на Донбасі в наступному місяці

Росія може використати ЧС-2018, як у 2014 використала "Олімпіаду" для анексії Криму.

Серйозне загострення військової агресії Росії проти України може відбутися після 15 липня, коли закінчиться Чемпіонату світу 2018 з футболу.

Таку думку озвучив генерал-лейтенант, екс-заступник голови Генштабу ЗСУ Ігор Романенко, виданню "Апостроф"

"Для росіян дуже важливим є проведення чемпіонату світу, оскільки так чи інакше відбувається світова ізоляція РФ у багатьох сферах, в тому числі у спорті. Це дуже показово. Ми пам'ятаємо, як росіяни ставилися до Олімпіади-2014, і в той же час знаємо, як це було використано для підготовки та здійснення анексії Криму", - заявив він, додавши, що активні дії під час заходу йшли б врозріз з підходом, який Росія реалізує в зв'язку з підготовкою до ЧС-2018.

Генерал також зазначив що зростання інтенсивності бойових дій на Донбасі в травні було пов'язано з провокаціями бойовиків і спробами ЗСУ на тактичному рівні поліпшити своє становище. При цьому він нагадав, що дії проводилися в рамках Мінських домовленостей на територіях, які повинні контролюватися Україною.

Генерал вважає, що якщо і можливе серйозне загострення, то вже після закінчення футбольного чемпіонату в Росії.

"Із російського боку проводяться певні дії. В Азовське море стягуються додаткові сили: завозяться катери, зосереджуються війська. При цьому стратегічним військовим об'єктом став Кримський міст. Тому, якщо й можливе більш серйозне загострення, ніж на рівні тактичних дій, то тільки після закінчення чемпіонату світу", - зазначив Романенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції