Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові на Донбасі поширюють агітки з закликом "сотруднічайть с Укропен Каратєлен!"

У листівці місцевим мешканцям обіцяють, що їх не вбиватимуть за російську мову та платитимуть пенсії.

На окупованій частині Донецької області українські військові проводять інформаційну роботу з місцевим населенням, розповсюджуючи жартівливі листівки, в яких запрошують "сотруднічайть с Укропен Каратєлен!".

Про це повідомляють на своїй сторінці у Facebook волонтери Фонду "Повернись живим".

"Десь на передовій під тимчасово окупованим Донецьком діє спеціальна група українських "каратєлєй". Одна з їхніх друкованих агіток – "Дер листоффка". Розповідає про те, як "Київська Хунта пріглашайть всєх насєлєній ДиРи сотруднічайть с Укропен Каратєлен!" - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, в агітці розвінчуються ключові міфи, які створила російська пропаганда, а також автори запевняють, що місцевим мешканцям Україна платитиме пенсії, дозволятиме говорити російською мовою та виїжджати "за салом" з "ДНР".

листівка сотруднічайть с Укропен Каратєлен!
Facebook/Повернись живим

"Ми ледь не луснули зі сміху, коли читали листівку. Проте за усмішкою, насправді, стоять сльози. Адже в окупованих містах багато людей досі вірять, що десь ще існує пригнічення російськомовного населення, "два раби для "каратєлєй" та інші міфи, створені російськими окупантами", - говорять волонтери Фонду та зауважують, що протидіяти військовій агресії Росії потрібно комплексно і подібні листівки від військових – один із таких інструментів.

Нагадаємо, раніше українські військові розповіли, що щоночі о 12-й на одній із позицій вони вмикають гімн України. Так хлопці показують "заблукалим відпускникам" з РФ, що українці поручі й у такий спосіб нагадують, що ті - на українській землі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції