Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові підбили вантажівку з російськими артилеристами під Горлівкою

У машині здетонував боєкомплект.

Окупанти в районі Горлівки, незважаючи на проголошене перемир'я, не соромляться хаотично застосовувати артилерію. Але це не лишилося безкарним, адже бійці батальйону "Донбас-Україна" після чергової ворожої атаки помітили вантажівку і влучно відпрацювали по ній, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"З кар’єру виїздили три машини вантажних. Видно, що військові. Наших на тому боці немає – відкрили вогонь, спалили одну машину з боєкомплектом", - розповів боєць "Донбасу" з позивним "Авер". Згодом розвідка повідомила, що ця машина була з російськими військовими. "Виявилося, за данними розвідки, що це артилерія РФ", - пояснив "Авер". Її привезли з Горлівки, і робота росіян вирізнялася влучністю – українці переконалися, що прислів’я про міну, котра не падає двічі в одну яму, хибне.

ВідеоОкупанти в районі Горлівки не соромляться хаотично застосовувати артилерію

Але не безкарно. Бійці батальйону "Донбас-Україна" після чергової ворожої атаки помітили "КрАЗ" і влучно по ньому відпрацювали. Як згодом виявилося, вантажівка була саме з російськими артилеристами.

Окупанти в районі Горлівки не соромляться хаотично застосовувати артилерію

Поза тим війна на передових позиціях "Донбасу" триває своїм ритмом. Українські військові зайняли оселі, в котрих виїхали цивільні, а ворог намагається їх звідти вибити. "Підлазять, метрів 70 було – підлазив якийсь цікавий хлопець. Поганяли його", - каже військовий із псевдо "Тур". У мороз і холод, з обвітреними і втомленими обличчями, військові тихо і без піару роблять свою справу, хоча й розуміють, що в тилу до війни ставлення може бути неоднозначне. "Інколи буває, що – я тебе туди не посилав", - зізнається один із "донбасівців". Але поза тим, бійці налаштовані й далі берегти Україну від агресії противника.

Напередодні повідомлялося, що у селищі Лобачеве військовим доводиться воювати не лише з диверсантами, а й із контрабандистами. Після перекриття переправ через річку на окуповану територію, місцеві задіюють усю свою флотилію.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції