Українські військовослужбовці підозрюються у вбивстві жінки і пораненні чоловіка на Луганщині

У штабі АТО запевняють, що вживатимуть усіх заходів для проведення об'єктивного проведення слідства.  

Українські військовослужбовці, які виконують завдання у зоні АТО, підозрюються у вбивстві жінки та пораненні чоловіка у Попасній Луганської області.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Інцидент стався 9 серпня. До місцевого відділення поліції надійшло повідомлення, що до лікарні із вогнепальними пораненнями госпіталізовано двох цивільних осіб – чоловіка і жінку. Чоловік мав поранення правої голені, жінка від вогнепальних поранень померла у лікарні.

За попередніми даними, подія сталась на тлі побутової суперечки між військовослужбовцями одного з підрозділів Збройних Сил України та цивільними особами.

"Зараз встановлюються можливі мотиви вчинення кримінального правопорушення. Командування АТО висловлює глибокі співчуття родині загиблої та вживатиме заходів щодо об'єктивного проведення слідства", - йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО.

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ повідомили, що кількість жертв серед цивільного населення на Донбасі зросла порівняно з минулим роком у півтора раза. За період із початку цього року спостерігачами було зафіксовано й підтверджено понад 320 жертв серед мирного населення. 59 осіб було вбито й понад 260 - поранено. Порівняно з аналогічним періодом минулого року спостерігається збільшення на 50%.

Прес-центр штабу АТО повідомляє: ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ ВЕРСІЯ МОЖЛИВОЇ ПРИЧЕТНОСТІ ДО СКОЄННЯ ЗЛОЧИНУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ ЯКІ В...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 9 серпня 2017 р.

Залиште свій коментар