Українським військовим пообіцяли швидкі тренувальні літаки-"невидимки"

В "Укроборонпромі" стверджують, що літак буквально "розчинятиметься" в небі.

Українські військові отримають два швидкі навчально-тренувальні літаки Л-39М1, модернізовані відповідно до викликів сучасності "Одеським авіаційним заводом". Про це йдеться у повідомленні ДК "Укроборонпром".

"Українська армія отримує все більше техніки, яку спеціалісти Концерну модернізують відповідно до вимог сучасності. Тепер наші льотчики зможуть тренуватися на більш швидких та економічних щодо витрат палива літаках. Ми відходимо від застарілої радянської техніки і надаємо військовим сучасні навчальні літальні апарати, максимально наближені до реальних", - сказав генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

У результаті модернізації були збільшені показники тяги авіаційного двигуна типу АІ-25ТЛШ та впроваджена більш сучасна авіоніка. У порівнянні з базовою моделлю Л-39, істотно поліпшені швидкість, особливості зльоту і посадки, переконують в концерні.

"На літаках встановлений бортовий тренажерний комплекс типу БТК-39 і принципово новий прицільно-навігаційний комплекс, який значно розширює коло можливостей авіатехніки. БТК-39 надає більше можливостей з практичного навчання пілотів в умовах реальної повітряної обстановки, у тому числі стосовно до літальних апаратів так званої бойової групи", - йдеться в повідомленні.

Використання модернізованого Л-39М1, крім навчального ефекту, дозволяє досягти і економічного ефекту. Він істотно економить авіаційне паливо і технічний ресурс, переконують розробники.

"Обидва Л-39М1 пофарбовані в цифровий камуфляж - особливий піксельний малюнок, складений з плям або смуг двох чи більше кольорів. Такий камуфляж на відстані візуально руйнує силует літака і значно ускладнюючи його ідентифікацію. Це дозволяє літальному апарату буквально "розчинитися" в небі, ставши майже непомітним", - зазначено в повідомленні.

Раніше голова МВС Арсен Аваков повідомив, що на озброєння Нацгвардії і для підрозділів КОРД Нацполіції до нового року надійдуть 10 бронемашин ВАРТА. Він додав, що виробництвом  займалася "Українська бронетехніка" за участю білоруських інженерів, враховуючи вимоги і техзавдання від бойових офіцерів АТО.

 

Аваков показав нову бронемашину українського виробництва "ВАРТА"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: