Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український суд відпустив угорця, котрий задля віднови СРСР приїхав воювати у "ДНР"

Іноземця визнали таким, що підлягає тільки депортації.

В Україні вперше відбувся суд над іноземцем, який за гроші поїхав на окуповану частину України воювати за так звану "Новоросію". На лаві підсудних опинився громадянин Угорщини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

53-річний Йожеф Капонья приїхав на Донбас через Росію ще восени 2014 року. За його словами, мріяв відродити Радянський Союз. Пройшов курси бойової підготовки, після чого ніс вахту зі зброєю в руках на складах та в місцях розташування одного з корпусів терористів "ДНР", за що отримував близько 5,5 тисяч гривень на місяць.

Бахмутський суд, враховуючи, що угорець свою провину визнав, здався добровільно, співпрацював зі слідством, а під час розслідування не було виявлено фактів скоєння найманцем тяжких злочинів – звільнив Капонью від кримінальної відповідальності. Його мають екстрадувати на батьківщину.

"Я служив у якості охоронця, за що одержував 15 тисяч російських рублів щомісяця.За цей час я зрозумів, що в цих республіках немає ідеології, яка спрямована на відродження Радянського Союзу та комуністичного ладу", - пояснив угорець.

Днями повідомлялося, що Кремль виділить мільйони на російську пропаганду в "ДНР".

Відео Пройшов суд над іноземцем, який за гроші поїхав воювати за так звану Новоросію

Залиште свій коментар

Вибір редакції