Український суд відпустив угорця, котрий задля віднови СРСР приїхав воювати у "ДНР"

Іноземця визнали таким, що підлягає тільки депортації.

В Україні вперше відбувся суд над іноземцем, який за гроші поїхав на окуповану частину України воювати за так звану "Новоросію". На лаві підсудних опинився громадянин Угорщини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

53-річний Йожеф Капонья приїхав на Донбас через Росію ще восени 2014 року. За його словами, мріяв відродити Радянський Союз. Пройшов курси бойової підготовки, після чого ніс вахту зі зброєю в руках на складах та в місцях розташування одного з корпусів терористів "ДНР", за що отримував близько 5,5 тисяч гривень на місяць.

Бахмутський суд, враховуючи, що угорець свою провину визнав, здався добровільно, співпрацював зі слідством, а під час розслідування не було виявлено фактів скоєння найманцем тяжких злочинів – звільнив Капонью від кримінальної відповідальності. Його мають екстрадувати на батьківщину.

"Я служив у якості охоронця, за що одержував 15 тисяч російських рублів щомісяця.За цей час я зрозумів, що в цих республіках немає ідеології, яка спрямована на відродження Радянського Союзу та комуністичного ладу", - пояснив угорець.

Днями повідомлялося, що Кремль виділить мільйони на російську пропаганду в "ДНР".

Пройшов суд над іноземцем, який за гроші поїхав воювати за так звану Новоросію

50-річний Йожеф Капоньа приїхав на Донбас через Росію ще восени 2014 року. За його словами, мріяв відродити Радянський Союз. Сьогодні Бахмутський суд, враховуючи, що угорець свою провину визнав, здався добровільно, співпрацював зі слідством, а в ході розслідування не було виявлено фактів скоєння найманцем тяжких злочинів,  звільнив Капонью від кримінальної відповідальності. Його мають екстрадувати на батьківщину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: