Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські військові закидали окупований Луганськ патріотичними листівками

Так бійці ООС привітали терористів з так званим днем незалежності "Л-ДНР".

У так званий день незалежності невизнаних "Л-ДНР" українські військові запустили на непідконтрольну Україні територію Донбасу два безпілотники, які розкидали "вітальні листівки". Про це повідомили в ефірі "ТСН.Ранок".

Апарати зробили кілька кіл над Слов'яно-сербським районом та окупованим Луганськом, зафіксували ворожі позиції та скинули 5 тисяч листівок із підтримкою прихильників України, змушених залишатися на окупованій землі та поглузували з бойовиків.

За інформацією ТСН, одразу після масового скидання листівок окупанти мобілізували всі служби для вилучення патріотичних агіток у населення. На думку військових, такі "подарунки" діють на колаборантів майже так само, як і снаряди.

"Одразу шукають наших диверсантів, шукають типографії, де були надруковані ті листівки і ніяк не погоджуються з тим, що це від нас", - каже командир підрозділу ССО "Батя".

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що в окупованому бойовиками так званої "ДНР" Донецьку на честь свята – Дня Конституції України - патріоти розклеїли листівки з цитатами з Основного Закону.

ВідеоНад окупованим Донецьком військові розкидали листівки на підтримку українських патріотів

У так званий День незалежності "ЛДНР" українські військові запустили на непідконтрольну Україні територію два безпілотники. Апарати зробили кілька кіл над Слов'яносербськом та Луганськом, зафіксували ворожі позиції та скинули 5 тисяч листівок із підтримкою прихильників України, змушених залишатися на окупованій землі.  

Над окупованим Донецьком військові розкидали листівки на підтримку українських патріотів

Залиште свій коментар

Вибір редакції