"Укроборонпром" представив ударний вертоліт із підвищеним захистом і надпотужною гарматою

Повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу "Ігла" та Stinger.

ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпром", готовий передати ЗСУ три новітніх ударних вертольота Мі-24ПУ1.

Про це пише прес-служба концерну.

Вертольоти повністю відповідають всім вимогам сучасної війни, оснащені передовою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням.

Укроборонпром
Укроборонпром

Під час розробки Мі-24ПУ1 особливу увагу було приділено підвищенню захисту ударного вертольоту. Вітчизняні фахівці встановили на нього надсучасний комплекс захисту АДРОС, від ніжинського НВК "Прогрес". Цей комплекс збиває с курсу ракети з тепловим наведення, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу "Ігла" та Stinger, а також ракет "повітря-повітря" типу Р-60 та Р-73.

Для знищення противника Мі-24ПУ-1 оснащений надпотужною 30-мм автоматичною гарматою та різноманітним ракетним озброєнням, включаючи високоточні протитанкові керовані ракети.

На ударний вертоліт встановлено нові вітчизняні двигуни.

Окрім того, можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно виконувати завдання навіть у повній темряві. 

Раніше "Укроборонпром" презентував перший український бойовий безпілотник та керований дистанційно міні-БТР.

Залиште свій коментар

Наступна публікація