Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Універсальні собаки та тиха війна: оборонці Мар’їнки показали умови своєї служби

На передовій не вірять у швидкий мир із агресором.

Постріли на коротких дистанціях і бої у місті – поки одна частина Мар’їнки відносно спокійно спить, в іншій у темряві точиться тиха війна. Так українські захисники називають діяльність ворожих снайперів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Руський мір" у Мар’їнці – це дірки в дахах, жодного вцілілого скла, розбиті від влучань стіни, розкидані від вибухової хвилі книжки і листи. Жителі звідти пішли, точніше їх змусили бойовики, які щоденно гатили і гатять по цьому району. Лідії Кіндратівні 82 роки, пенсіонерка не втекла, бо думала, що то не війна й усе минеться. "Шкода було все кидати. У погріб ховалася, а їли – то запасалися і хлопці приносили", - каже Лідія Бриль.

Відео Постріли на коротких дистанціях і бої: ворожі снайпери обстрілюють Мар'їнку

Поки одна частина Мар'їнки відносно спокійно спить, в іншій у темряві точиться тиха війна - так українські захисники називають діяльність ворожих снайперів. Таких професійних груп противника біля Мар'їнки працює одразу декілька.  

Постріли на коротких дистанціях і бої: ворожі снайпери обстрілюють Мар'їнку

Усі ці роки пенсіонерка жила в розбитому будинку. Лише нещодавно в ньому переклали дах, утеплили стіни й поміняли вікна. Чи надовго - ніхто не знає. Бойовики частенько стріляють. "Приходи були з БМП, стріляли з гранатомета, були прильоти по цивільним – це будинки, в основному. Люди повертаються, починають відбудовуватися, вірять у це перемир’я і що все припиниться. На жаль, це не так", - каже військовослужбовець із псевдо "Спартанець".

Фотогалерея Бойовики обстріляли житлові квартали Мар'їнки (4 фото)

На посту цей юнак зі своїми бойовими псами – до хлопця дворові собаки прибились самі. У підрозділі ці чотирилапі тепер є очима солдатів під час негоди: Граф і Принцеса вже не один раз попереджали хлопців про наближення чужинців до позицій. "Собаки універсальні. Дуже допомагають під час туману, розриваються в бік сепарських позицій", - каже "Спартанець".

Останнім часом важка артилерія ворога мовчить - проте дуже дошкуляють на цьому відтинку фронту снайпери. Їх багато, воювати серед будинків важко. "Снайпери – небезпечний ворог. Вони працюють у парах, не один розрахунок, а два або три. Заходить група професійних снайперів – більшість це жінки, провокують гранатометами або ВОГами", - розповів боєць із псевдо "Жетон".

Тактика ворога вже відома нашим бійцям. Головне – не піднімати голови й не намагатись подивитись, звідки стріляют. Цього і чекають ворожі стрільці. Саме на цій ділянці фронту від куль ворожих снайперів нещодавно загинули боєць і один цивільний. Війна у Мар’їнці не припинилась навіть у перший день Нового року – ворог стріляв по наших оборонцях з автоматів.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції