Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд пообіцяв виплатити по 100 тис. грн. звільненим із полону бойовиків заручникам

Коли почнуться виплати, поки що не повідомляють.

По сто тисяч гривень виплатять нещодавно звільненим з полону заручникам. Крім матеріальної, звільнені українці отримають медичну, психологічну допомогу та реабілітацію. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Уряд також обіцяє допомогти тимчасовим житлом тим, у кого квартири залишилися на окупованій території. Списки осіб для отримання одноразової грошової допомоги підготує Служба безпеки України. Коли почнуться виплати, поки що не повідомляють.

"Президент з нами зустрічався і звернувся з проханням, щоб ми підтримали. Давайте підтримаєм. Але давайте підтримаєм тих, хто потребує. Це дуже важливо", - заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручниками. Тоді вдалося визволити 73 українців. Уже цього року звільнили ще одного. 

ВідеоЗвільненим з полону заручникам влада виплатить по 100 тисяч гривень компенсації

Крім матеріальної, звільнені українці отримають медичну, психологічну допомогу та реабілітацію. Уряд також обіцяє допомогти тимчасовим житлом тим, у кого квартири залишилися на окупованій території. Коли почнуться виплати поки що не повідомляють.

Звільненим з полону заручникам влада виплатить по 100 тисяч гривень компенсації

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції