Уряд пообіцяв виплатити по 100 тис. грн. звільненим із полону бойовиків заручникам

Коли почнуться виплати, поки що не повідомляють.

По сто тисяч гривень виплатять нещодавно звільненим з полону заручникам. Крім матеріальної, звільнені українці отримають медичну, психологічну допомогу та реабілітацію. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Уряд також обіцяє допомогти тимчасовим житлом тим, у кого квартири залишилися на окупованій території. Списки осіб для отримання одноразової грошової допомоги підготує Служба безпеки України. Коли почнуться виплати, поки що не повідомляють.

"Президент з нами зустрічався і звернувся з проханням, щоб ми підтримали. Давайте підтримаєм. Але давайте підтримаєм тих, хто потребує. Це дуже важливо", - заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручниками. Тоді вдалося визволити 73 українців. Уже цього року звільнили ще одного. 

ВідеоЗвільненим з полону заручникам влада виплатить по 100 тисяч гривень компенсації

Крім матеріальної, звільнені українці отримають медичну, психологічну допомогу та реабілітацію. Уряд також обіцяє допомогти тимчасовим житлом тим, у кого квартири залишилися на окупованій території. Коли почнуться виплати поки що не повідомляють.

Звільненим з полону заручникам влада виплатить по 100 тисяч гривень компенсації

 

Залиште свій коментар