Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Уряд знову відклав нові правила перетину лінії розмежування для дітей

Наскільки відклали нові правила перетину КПВВ, прем'єр не уточнив.

Кабінет міністрів України на засіданні в Маріуполі вирішив відкласти нові правила перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду.

Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі телеканалу ICTV, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми сьогодні провели засідання уряду, на якому ухвалили низку рішень спрямованих не тільки на поліпшення бізнес клімату, а й соцпитань. Так, наприклад, відклали дію вимоги, яка зобов'язувала при перетині КПВВ дітям до 14 років мати паспорт для виїзду за кордон", - сказав він.

За його словами рішення вимагає "додаткового вивчення", оскільки здається уряду "не зовсім вдалим".

Водночас прем'єр не уточнив, наскільки відклали нові правила перетину КПВВ.

Нагадаємо, 16 жовтня Кабмін вже відкладав на місяць постанову, яка змінює правила перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду. 

Вдень 28 жовтня прем'єр Олексій Гончарук разом із міністеркою у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксаною Колядою відвідав КПВВ у Новотроїцькому. Чиновники також обговорили з прикордонниками важливість відстрочення норми щодо перетину КПВВ дітьми за закордонними паспортами.

Відео Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

У Станиці Луганській зводять міст - будівельні роботи йдуть за графіком, шлях на окуповану територію мають збудувати за п'ять тижнів. Про це повідомляють у луганській військово-цивільній адміністрації. Водночас, прикордонники кажуть, потік людей через КПВВ збільшився.  

Потік людей через КПВВ у Станиці Луганській значно збільшився

Залиште свій коментар

Вибір редакції