Росія готує 40 тактичних груп для нового удару по Україні — військовий експерт

Дата публікації
Росія готує 40 тактичних груп для нового удару по Україні — військовий експерт

Росіяни ламають структуру свої армії, готуючись до нападу на Україну. / Reuters

Росіяни стягують групи своїх військ убік Краматорська.

Росія готується до нового нападу на Україну. Про це свідчить те, що росіяни змінюють розстановку сил і ламають структуру своєї армії, заявив ТСН.ua американський військовий експерт Філіп Карбер.

"Це щось абсолютно неймовірне: 40 тактичних груп із усієї Росії! Вони фактично руйнують всю структуру армії, для того, щоб створити базу для нападу на Україну, і наповнюють її подекуди всіляким людським непотребом. Тобто, хорошу піхоту вони теж кидають на критичні напрямки для участі в важливих атаках, але в більшості беруть участь "зомбі"", - сказав Карбер.

За його словами, росіяни минулого літа заходили на Донбас так званими тактичними групами, ще більше їх у різному складі зайшло на українську територію впродовж зимової атаки.

"Тепер вони змінюють структуру підрозділів і бригад, особливо, механізованих. Вони направляють Західний корпус військ, той, що між Донецьком і Маріуполем, найбільше сконцентрований під Волновахою і Північний корпус, між Донецьком і Луганськом, вбік Краматорська. Тобто, це перегрупування військ", - сказав експерт.

"У них покращилася робота розвідки - та, яка працює на російській техніці та електроніці - вони посилили підрозділи важкою артилерії, тобто, зараз вони координують і добре керують всім так званим корпусом армії і це зовсім не те перегрупування військ, яке зазвичай робиться, коли ти готуєшся до довгого перемир'я і того, що воно працюватиме. Це те перегрупування військ, яке робиться, якщо ти збираєшся завдати великого і масованого удару", - зазначив Філіп Карбер.

Наступна публікація