Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Авдіївці спробували після обстрілу запустити ДФС, виявили прорив ЛЕП на стороні бойовиків

Обстріл стався напередодні в суботу, 3 червня.

В Авдіївці сьогодні в неділю, 4 червня, близько дев'ятої ранку намагалися запустити Донецьку фільтрувальну станцію, яка від 1 червня перебувала на плановому ремонті.

Під час цього виявили прорив лінії електропередач на окупованій територі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

"У місті близько 9:00 4 червня при спробі запустити Донецьку фільтрувальну станцію (перебувала з 1 червня на плановому ремонті) було виявлено порив лінії електропередач на непідконтрольній території", – йдеться в повідомленні.

Наразі, за словами Зубка сторони узгоджують проведення ремонт ЛЕП.

"Водопостачання у місто здійснюється за графіком з резерву (запас води в резервуарі 3 тис. м3)", – додав Зубко.

У штабі АТО повідомили, що ДФС бойовики обстріляли у суботу, 3 червня близько 19:30 із мінометів із напрямку населеного пункту Крута Балка.

Між тим, українська сторона СЦКК нагадала, що ДФС забезпечує питною водою Донецьк, Ясинувату, Авдіївку та інші населенні пункти, загалом понад 600 тисяч мирних мешканців.

"2-го червня робота станції була зупинена через пошкодження внаслідок обстрілу ЛЕП, що живить цей життєво важливий для регіону об'єкт. Зараз в Авдіївці організовано постачання води населенню силами ДСНС. В Донецьк подача води суттєво зменшена", – повідомила сторона.

Зазначають, що для забезпечення проведення ремонтно-відновлювальних робіт по ДФС з боку ОРДО гарантій безпеки не надійшло, що унеможливлює і відтерміновує відновлення водопостачання. З боку ж Збройних Сил України такі гарантії надані.

"Таким чином, НЗФ ОРДО в черговий раз підтверджують своє ігнорування інтересів цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, нехтування Мінськими домовленостями та демонструють прагнення до подальшого загострення ситуації на Донбасі, нехтування санітарно-екологічною безпекою регіону, а також відновлення цивільної інфраструктури Донбасу", – заявила українська сторона.

 

Нагадаємо, через постійні обстріли бойовиків ДФС не можуть запустити в роботу, місцеві мешканці змушені задовольнятися рештою запасів води. Наприкінці травня на ній відновили електропостачання, але 22 травня бойовики знову обстріляли станцію, того разу – з мінометів.

ВідеоДонецьку фільтрувальну станцію обстріляли бойовики

Залиште свій коментар

Вибір редакції