В авдіївській промзоні бойовики намагаються загнати бійців у міні-котел

Ворог, засмучений від того, що проґавив "промку", майструє для бійців смертоносні пастки із танкових снарядів.

Бої в Авдіївці не вщухають ані вдень, ані вночі. Вузенький провулок, який з'єднує промзону з містом, перетворився на дорогу життя. Бойовики намагаються перерізати її, загнати наших хлопців в пастку, у міні-котел. Але відступати з "промки" зараз просто неможливо, бо, таким чином, для бойовиків відкриється прямий шлях до центру Авдіївки, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Локальний наступ тут почали 23 березня, наступного дня після вибухів у Брюсселі. Під галас навколо терактів такі рухи на Донбасі ледь не лишилися непоміченими.

Мінські угоди наразі зупинили Україну на межі авдіївської промзони. Проте бойовикам важливо переконати Москву в тому, що українці підуть далі. Тоді, ймовірно, Росія, як в Іловайську або під Дебальцевим, введе регулярні війська і розпочне широкомасштабну війну. Це єдиний порятунок ватажків так званої "ДНР" від правосуддя.

"Те, що вони не візьмуть, мабуть, вони вже зрозуміли. І вони будуть руйнувати будинки, щоб ми не мали, де зачепитися", - розповів боєць розвідки 58-ї бригади "Грек".

ВідеоСитуація на передовій загострюється

Взагалі операція у промзоні починалася дуже тихо. "Ми зайшли спокійно, без єдиного пострілу. Зайняли оборону і обладнали усе", - розповів головний сержант розвідувальної роти "Лакі".

Першою в промзону увійшла розвідрота 58-ї бригади. Разом з нею - відчайдухи з інших, поки що засекречених, підрозділів. "Вони не могли зрозуміти: як це була територія під ними, і ось увійшли українські Збройні сили, і вони не можуть там вільно гуляти", - розповів "Архангел".

Лише за добу бойовики збагнули, що проґавили промзону. "Зрозуміли, що не можуть відбити цю територію, і, можливо, вони трошки бояться, що ми підемо в наступ", - каже "Старшина".

Взяти промзону майже неможливо, але противник не заспокоюється. Позбавити українців мобільності, завдання, яке зробило бойовиків занадто винахідливими. З протитанкових мін та танкових снарядів вони закладють пастки для військових.

Залиште свій коментар

Наступна публікація