"В центрі уваги – люди": Резніков розповів про Стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей

"В центрі уваги – люди": Резніков розповів про Стратегію економічного розвитку Донецької та Луганської областей

Фото: УНІАН

За словами міністра, на розгляд Верховної Ради стратегія буде внесена вже навесні 2021 року.

Триває робота над Стратегією економічного розвитку Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду територій. На розгляд Верховної Ради стратегія буде внесена вже навесні 2021 року разом із усіма супутніми актами, які забезпечать її реалізацію.

Про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, у суботу, 7 листопада, передає пресслужба відомства.

За його словами, стратегія концентруватиметься, передусім, на потребах людей та територіальних громад, в яких вони живуть. Вона включатиме розвиток областей трьома шляхами:

  • шляхом створення умов залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій,
  • фінансування розвитку за рахунок державного бюджету,
  • фінансування за рахунок міжнародних донорів та організацій.

"В центрі уваги – люди. Стратегія орієнтуватиметься на створенні комфортних умов для населення та збільшення робочих місць. Основою економічного зростання повинні стати місцеві громади. Логіка стратегії – створити привабливі умови для бізнесу, який за рахунок сплати податків забезпечить сталий розвиток громад", - пояснили в пресслужбі відомства.

Резніков додав, що економічний розвиток Донбасу не можливий без розвитку громад, які, зокрема, перебувають безпосередньо на лінії дотику з тимчасово непідконтрольними уряду територіями.

"Реалізується низка проєктів, у центрі уваги яких – інтереси наших громадян. Це і "Вода Маріуполя", і житлові проєкти з KfW та безпосередньо урядові, проєкти із іншими нашими міжнародними партнерами. У плані – великі інфраструктурні проєкти: розвиток залізниці, енергетичної сфери", - сказав міністр.

Також Резніков вважає, що влада має "послати чіткий сигнал, що Донбас важливий для України, що, люди, які сьогодні перебувають на тимчасово окупованій території і є заручниками окупантів, - важливі для України".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна отримає від Світового банку 100 мільйонів доларів на відновлення економіки та підприємництва на підконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей.

Вибори Леоніда Кравчука на Донбасі у 2021 році – Секретні матеріали

Вибори Леоніда Кравчука на Донбасі у 2021 році – Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
261
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація