В Інтернеті поширюють інформацію про захоплення військовими позицій у Донецьку. В штабі ООС спростували фейк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ЗСУ та перших осіб держави намагаються дискредитувати перед засіданням ТКГ у Мінську та візитами президента до ЄС.

У мережі Інтернет поширюється інформація про нібито захоплення позицій підрозділом ДУК ПС та військовослужбовцями окремої механізованої бригади імені Короля Данила безпосередньо на території міста Донецька, що не відповідає дійсності.

Про це повідомили у штабі Операції об'єднаних сил.

"Мета цього інформаційного вкидання спрямована на дискредитацію підрозділів Збройних Сил України та перших осіб держави в контексті політичних процесів, що відбуваються в Україні та на зовнішньополітичній арені. Зокрема, на тлі майбутнього засідання ТКГ у Мінську та спланованих найближчим часом закордонних візитів політичного керівництва України", - йдеться у повідомленні.

За даними штабу ООС, для створення вкидання було використано недостовірну інформацію.

"Зокрема, залучено особисті дані осіб, що колись були бійцями добровольчих підрозділів, але зараз проходять службу у лавах Збройних Сил України", - уточнили військові.

Окремо командування ООС наголосило, що воїни окремої механізованої бригади імені Короля Данила надійно утримують позиції на визначених ділянках відповідальності, виконують бойові завдання у рамках чинного законодавства України та норм Міжнародного гуманітарного права.

УВАГА! ФЕЙК! #ООС##Операція_ОС У мережі Інтернет поширюється інформація про ніби то заняття позицій підрозділом ДУК...

Опубликовано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Воскресенье, 16 июня 2019 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що воїни Львівської королівської бригади просунулись уперед і зайняли нові позиції під Донецьком.

ВідеоВійськове просування: фактично вся Мар’їнка знову під українським стягом

Із їхніх позицій добре видно Донецьк - місто вже можна розгледіти без бінокля. Воїни Львівської королівської бригади просунулись уперед і зайняли нові укріплення. Ворог намагається огризатись, але наші бійці спокійно й швидко укріплюються.  

Військове просування: фактично вся Мар’їнка знову під українським стягом

Залиште свій коментар

Вибір редакції