В колишньому аеропорту Луганська помітили танки та ракетні комплекси "ЛНР" - ОБСЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Безпілотники місії зафіксували зброю бойовиків "ЛНР".

Місія ОБСЄ повідомляє, що на території колишнього Міжнародного аеропорту "Луганськ" знаходяться 7 танків та 6 зенітних ракетних комплексів бойовиків. Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

"7 квітня місія зафіксувала: 7 танків (Т-72) і 6 зенітних ракетних комплексів (9К35) на території колишнього Міжнародного аеропорту "Луганськ", приблизно за 10 км на південь від Луганська. Крім того, 7 самохідних гаубиць (2С1), 6 РСЗВ (БМ-21) і 9 буксируваних гаубиць", - йдеться у повідомленні.

Безпілотник місії зафіксував: 2 танки (ймовірно Т-72) у н. п. Зоря (40 км на північний захід від Донецька); та 3 зенітні ракетні комплекси (9К33 "Оса") у н. п. Касянівка (81 км на південь від Донецька).

Інший безпілотний апарат виявив 3 самохідні гаубиці (2С3 "Акація", 152 мм) біля н. п. Тарасівка (43 км на північний захід від Донецька). 7 танків (Т-64) на залізничній станції у Костянтинівці та 4 зенітні ракетні комплекси (9K35) на залізничній станції у н. п. Бахмут.

Крім того, було зафіксовано 1 зенітний ракетний комплекс (9К33 "Оса") біля н. п. Підгородне (73 км на північ від Донецька); 6 протитанкових ракетних комплексів (9П148 "Конкурс", 135 мм), встановлених на броньовані розвідувально-дозорні машини (типу БРДМ), на залізничній станції у Костянтинівці; та 2 танки (Т-64) на південний захід від н. п. Красне (65 км на північ від Донецька).

Нагадаємо, 3 квітня, повідомлялося, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на тимчасово окупованій території у Луганській області новітні системи озброєння Росії.

ВідеоОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі. Про це йшлося на засіданні тристоронньої контактної групи у Мінську, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Напередодні він зі словацьким колегою Мирославом Лайчаком побували у Сєвєродонецьку на Луганщині. 

ОБСЄ пропонує ООН створити спільну миротворчу місію на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції