В Міноборони розповіли, скільки часу триватиме розведення сил поблизу Золотого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невдовзі в зоні планують почати демонтаж фортифікаційних споруд.

Розведення військ у зоні неподалік Золотого-4 Луганської області триватиме протягом трьох діб.

Про це 29 жовтня повідомили на сайті Міноборони.

Командувач Об’єднаних сил Володимир Кравченко під час брифінгу у Краматорську розповів, 8 жовтня 2019 року Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ було зафіксовано останній обстріл ділянки розведення в районі населеного пункту Золоте-4, тому розведення стало можливим сьогодні.

"Загалом, заходи щодо розведення сил і засобів будуть відбуватися упродовж трьох діб. 1 листопада через МЗС буде повідомлено СММ ОБСЄ про завершення процесу розведення військ", – сказав військовий та наголосив, що процес розведення відбувався під наглядом спостерігачів СММ ОБСЄ, із використанням БПЛА, та СЦКК.

За його словами також в залежності від оперативної і тактичної обстановки буде здійснюватися пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної ділянки.

розведення сил на Донбасі
ТСН.ua

Як повідомлялося, 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні. Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Разом з тим добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Раніше у Кремлі заявили, що РФ продовжить перемовини щодо зустрічі глав держав ”нормандського формату”, лише коли президент України Володимир Зеленський ”змусить добровольців виконувати свої накази” щодо відведення сил у Золотому і Петровському.

Відео У Золотому розпочалося розведення військ

Дзеркально за сигналом білої ракети, в присутності представників ОБСЄ, але без українських журналістів в Золотому розводять війська. Міністр закордонних справ цей процес анонсував за годину до його початку. У штабі ООС інформацію підтвердили не одразу і дещо заплуталися у власних заявах.  

У Золотому розпочалося розведення військ

Залиште свій коментар

Вибір редакції