В МінТОТ розповіли, скільки цивільних загинули від початку війни на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Першочерговими заходами міністерство вважає попередження місцевих жителів про наявність замінованих територій

Від початку війни на Донбасі від підриву мін загинули 977 цивільних, ще 1528 людей були поранені.

Про це повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш.

За словами міністра, першочерговими заходами є попередження місцевих жителів про наявність замінованих територій, їх маркування та проведення навчань, особливо серед дітей та юнаків.

"На Донбасі замінованими залишаються тисячі квадратних кілометрів, розмінування може тривати десятиліттями, а постійні обстріли з боку незаконних збройних формувань ускладнюють цю ситуацію. Що можна ефективно зробити вже сьогодні: убезпечити населення, навчивши безпечній поведінці, а також допомогти постраждалим", - зазначив Черниш.

Черниш додав, що на проведення таких заходів 2019 року держава виділила МінТОТ 5 мільйонів гривень. Кошти на такі заходи держава виділила вперше.

Нагадаємо, раніше у Донецькій області на південно-східній околиці Чермалика спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ повідомили про пошкодження внаслідок обстрілу будинків мирних жителів.

ВідеоКлімкін щодо блокади Донбасу: "Нам потрібна міжнародна адміністрація"

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що на Донбас перш за все має увійти міжнародна адміністрація, щоб провести аудит, зокрема захоплених окупаційним режимом компаній і підприємств.  

Клімкін щодо блокади Донбасу: "Нам потрібна міжнародна адміністрація"

Залиште свій коментар

Вибір редакції