У Москві не хочуть бачити Нацгвардію і поліцію України у місцях розведення військ

У Москві не хочуть бачити Нацгвардію і поліцію України у місцях розведення військ

Фото: pixabay.com

В Москві розкритикували ідею

У Міністерстві закордонних справ Росії переконані, що введення Нацгвардії України в зону розведення сил на Донбасі перекреслить його сенс.

Про це 13 листопада пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заступника голови МЗС РФ Олександра Грушка.

Російський дипломат заявив, що розведення сил "дозволяє задуматися про скликання "нормандського формату"".

Разом з тим Грушко додав, що надходить "дуже багато інформації", яка свідчить про те, що можуть виникнути "досить серйозні труднощі і на політичному треку, і в сфері безпеки".

"Останні заяви про те, що замість Збройних сил України можуть бути введені якісь формування громадянської Національної гвардії, цивільної поліції, звичайно, це все кроки, які можуть перекреслити весь сенс цього розведення", - сказав він.

Нагадаємо, станом на вечір 12 листопада повідомлялося, що на ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) було завершено формування бетонної опори для водовідвідної системи. Окрім того, тривають бетонні роботи щодо з'єднання металічного прольоту мосту з основною конструкцією.

Тривали заходи на ділянці розведення №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Тривали заходи з синхронного і дзеркального демонтажу визначених фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення. Практична їхня фаза, за графіком, триватиме до 25 листопада.

На ділянці розведення №3, у районі Богданівки та Петрівського Донецької області, станом на вчора, 12 листопада, було завершено практичний етап дзеркального процесу розведення особового складу та озброєння. Тактичне положення змінили 48 військовослужбовців ЗСУ.

Штаб ООС відзвітував про завершення першого етапу розведення військ у районі Петрівське-Богданівка

Штаб ООС відзвітував про завершення першого етапу розведення військ у районі Петрівське-Богданівка

Повʼязані теми:

Наступна публікація