"В них величезний арсенал зброї": Маляр розповіла, наскільки Росія забезпечена ракетами та іншим озброєнням

Дата публікації
Перегляди
130к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
"В них величезний арсенал зброї": Маляр розповіла, наскільки Росія забезпечена ракетами та іншим озброєнням

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що попри брак закордонних комплектувальних, у Росії ще є запас ракет, а також арсенал різної зброї, зокрема хімічної.

Росія у війні проти України використала вже майже дві тис. ракет.

Про це Маляр розповіла у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах.

"Крім того, що є певні запаси (ракет – ред.), потрібно розуміти, що в них працює ще виробництво і вони ці запаси поповнюють. Вони потребують комплектувальних з-за кордону. Але станом на сьогодні в них ще є на кілька місяців запасів тих комплектувальних, які були куплені раніше. Тому потрібно розуміти, що навіть те, що вони зараз використовують, ще невелику частину вони встигнуть поповнити", – розповіла заступниця голови Міноборони.

Якщо взяти до уваги публічно озвучену кількість ракет, яку Росія вже використала в Україні – то це вже майже дві тисячи. Щоб поповнити свій арсенал такою ж кількістю ракет, російське виробництво мусить працювати декілька років, пояснила Маляр.

Вона також зауважила, що в Росії напоготові – все озброєння, включно з хімічним. 

"В них величезний арсенал зброї. Різної. Ми говоримо не тільки про дальні ракети наземного, повітряного і морського базування. Але є застосування й інших видів – скажімо, хімічна зброя. Це не секрет, ми багато разів говорили, що російська армія в тому числі використовує і експериментальні зразки зброї, або випробовує їх на бойових діях на території нашої держави. Тому вони фактично використовують весь спектр, який у них є. І напоготові в них – все", – розповіла заступниця міністра оборони.

Нагадаємо, 28 квітня Регламентний комітет Палати представників США затвердив законопроєкт про ленд-ліз для України, який має спростити та пришвидшити передання озброєння. Документ ще має затвердити президент США Джо Байден.

Окрім того, 28 квітня німецький Бундестаг підтримав надання Україні важкого озброєння.

Чому Німеччина боїться активно допомагати Україні зброєю і на що нарешті наважилася (жестовою мовою)

Чому Німеччина боїться активно допомагати Україні зброєю і на що нарешті наважилася (жестовою мовою)

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація