Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ назвали козиряння перед бойовиками під час передачі тіл загиблих АТОвців "мимовільним жестом"

У Місії запевнили, що проводять роботу зі спостерігачем, який "припустився помилки".

В ОБСЄ заявили, що козиряння спостерігача Місії перед бойовиком "ЛНР" під час передачі тіл українських військових є "мимовільним жестом".

Про це йдеться в уточненні, оприлюдненому СММ ОБСЄ на сторінці у Facebook, "у відповідь на неправильне тлумачення відеоматеріалів".

"Чоловік, із яким вітається спостерігач СMM, є членом організації, що займається ексгумацією, передачею тіл і обміном полоненими/затриманими. Спостерігач Місії співпрацює з цією людиною і організацією від 2015 року з тим, щоб затримані учасники бойових дій могли повернутися додому або щоб скорботна родина могла хоча б частково примиритися з втратою рідної людини", - йдеться у повідомленні.

В ОБСЄ запевнили, що з приводу "помилки, якої припустився спостерігач" ведеться внутрішня робота з метою недопущення її повторення.

"Шкода, що вся увага була прикута до цього механічному жесту. Це мимовільний жест, властивий багатьом, хто раніше служив у збройних силах; він у жодному разі не свідчить про схвалення або навіть прихильність до будь-якої позиції або точки зору. І, звичайно ж, він не повинен відволікати увагу від тієї важливої ​​роботи, яку виконують спостерігач і його колеги", - резюмували в Місії.

Нагадаємо, раніше у Мережі розгорівся скандал через те, що 25 листопада російський спостерігач Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ козиряв бойовику "ЛНР" під час передачі тіл загиблих на Донбасі військовослужбовців Збройних сил України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції