Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ попередили, що можуть припинити спостерігати за ситуацією на Донбасі

Заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг розповів про проблеми, із якими стикнулися спостерігачі.

Спостерігачам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ перешкоджають пересуватися на захоплених бойовиками територіях Донбасу у виконанні мандата.

Про це заявив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми часто стикаємося з тим, що люди (на непідконтрольних Україні територіях – прим.ред.) заявляють нам про необхідність мати дозвіл від т.зв. "ДНР". Саме "ДНР" повинна пояснити всім, що такої вимоги немає, і що у спостерігачів є свобода пересування", - сказав він.

За словами Хуга, найчастіше дозвіл від "ДНР" у спостерігачів вимагають в пропускних пунктах на непідконтрольних українській владі територіях.

"У нас завжди були такі проблеми, але достатньо було одного дзвінка їхньому керівництву. Цього тижня всі спроби поговорити з цими людьми не увінчалися успіхом... Якщо така практика не припиниться, спостерігачі не зможуть моніторити відведення озброєнь і дотримання режиму тиші. Якщо нас запитають, чому ми не повідомляємо про дотримання режиму тиші, розмінування, гуманітарну кризу, я скажу - запитайте людей, які контролюють Донецьк", - наголосив заступник глави місії.

Нагадаємо, раніше бойовики "ДНР" не пропустили спостерігачів ОБСЄ в напрямку Новоазовська, вимагаючи "реєстрації" в "ДНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції