В ОБСЄ стверджують, що не надають бойовикам відео з переміщеннями українських військових

Вишка СММ встановлена в Широкиному.

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ не надають інформацію з камер спостереження, встановлених на вишці в Широкиному Донецької області, жодній зі сторін конфлікту на Донбасі.

Про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг, передає Інтерфакс-Україна.

"Хотів би ще раз підкреслити, що фото і відео, зняті камерою спостереження, будуть використовуватися і аналізуватися винятково СММ ОБСЄ, інформація передається в зашифрованому вигляді і не надається кому-небудь ще", - повідомив Хуг.

За його словами, розташування камери є найбільш придатним з погляду оглядовості, оскільки дозволяє вести спостереження з двох сторін від лінії розмежування. Також, за словами Хуга, місце розташування камери було погоджено з усіма сторонами.

"Розташування камери було обрано під час обговорень з усіма зацікавленими сторонами і з усіма погоджене, у тому числі зі Збройними силами України", - підкреслив заступник голови СММ ОБСЄ.

Він зазначив, що камера працює безперервно. Зараз вона перебуває в тестовому режимі.

"Після тестування інформація, отримана зі знімків, буде використовуватися для звітності і моніторингу. Ми можемо також розглянути питання про встановлення більшої кількості камер на сході України", - додав Хуг.

Крім того, у Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що після встановлення відеокамер у Широкиному кількість обстрілів з боку бойовиків там зменшилася.

Нагадаємо, журналіст ТСН Андрій Цаплієнко заявляв, що з вишки з камерою ОБСЄ, яка встановлена в Широкиному, можна цілодобово спостерігати за переміщеннями українських солдатів, проте рух сепаратистів для неї недоступний. За його словами, відеосигнал надходить в Київ, Маріуполь і Донецьк.

В ОБСЄ вже заявляли, що відео з камери, встановленої на позиціях українських збройних сил в Широкиному, не може потрапити в чужі руки. За їхніми словами, інформація, а також зображення, які транслює камера, є закодованими, вони не можуть бути прочитаними жодним іншим, крім команди ОБСЄ в Маріуполі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: