Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський олігарх і спонсор бойовиків "ДНР" Малофеєв відвідав Донецьк для збільшення впливу РПЦ

За даними Дмитра Тимчука, священиків зобов'язали активізувати роботу із залучення нових прихожан.

У серпні окупований Донецьк відвідав російський олігарх Костянтин Малофєєв, який очолює раду директорів групи компаній "Царгород", а також є засновником Фонду святителя Василія Великого, членом Патріаршої комісії з питань сім'ї та захисту материнства і надає істотну фінансову підтримку РПЦ. 

Про це повідомляє у Facebook нардеп і координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

З нагоди приїзду олігарха в Донецьку відбулвся пропагандистський захід за участю окремих священнослужителів УПЦ МП Донецької області (зокрема, Добропільського та Олександрівського районів).

"Під час візиту К. Малофєєв повідомив про намір збільшити фінансову підтримку УПЦ МП в Донецькій області (як в окупованих районах, так і на контрольованій Україною території) з метою посилити вплив російської церкви на соціально-політичне життя Донбасу. При цьому священиків УПЦ МП зобов'язали активізувати роботу щодо залучення нових прихожан", - йдеться в повідомленні Тимчука.

Водночас, за даними "Інформаційного опору", під час зустрічі "було відзначено значне скорочення кількості охочих воювати за "русский мир", зокрема, з числа жителів Донбасу".

Як відомо, Малофєєв є одним з ідеологів "русского мира" і спонсором терористів "ДНР". Видання "Ведомости" в 2014 році писало, що Малофєєв близько знайомий і з одним з колишніх ватажків "ДНР" Ігорем Гіркіним, а Олександр Бородай, ще один з ватажків терористів, був піарником олігарха. Через підтримку НВФ Малофєєв потрапив до списку санкцій ЄС.

Нагадаємо, в травні на окупований Донбас приїжджав радник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков. Тоді в місті Сніжне Донецької області відбулася нарада кремлівських кураторів бойовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції