В окупованому Херсоні впровадили "натуральний обмін" товарів у магазинах

В окупованому Херсоні впровадили "натуральний обмін" товарів у магазинах

Фото: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Також в Херсоні почастішали випадки викрадення.

Фінансові проблеми в окупованому Херсоні призвели до повернення "натурального обміну" в місцевих магазинах. Тобто товари відпускаються в обмін на інші товари

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки України.

Водночас продавець кожного разу окремо домовляється з покупцем про курс такого обміну. Фіксуються численні випадки "продуктових кредитів", коли продавці в продуктових чи господарських магазинах відпускають товари в борг під 10-20%.

Також в Херсоні почастішали випадки викрадення колишніх керівників комунальних установ та організацій, начальників середньої ланки місцевих органів виконавчої влади. Це пов’язано з намаганнями окупаційної адміністрації "вмовити" їх піти на співпрацю з окупантами та повернутися на своє колишнє робоче місце з метою відновлення роботи відповідної організації чи служби.

Окрім цього, з установ, які вели облік виборців під час виборчих кампаній, вивезено близько 20 коробок матеріалів про виборців, які проживають чи проживали на території Херсона. Це пов’язують із черговою спробою проведення так званого "референдуму". Згідно з новими розпорядженнями, він може відбутися в першій половині вересня.

Нагадаємо, російські військові та їхні посіпаки бояться спротиву місцевого населення, який наростає в Херсонській області.

Чи купувати на зиму електрообігрівач? Нардеп Бондар про тепло та енергомодернізацію

Чи купувати на зиму електрообігрівач? Нардеп Бондар про тепло та енергомодернізацію

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація