Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООН опублікували нові дані щодо кількості загиблих на Сході України

На Раді Безпеки вирували пристрасті, яких не буває навіть на засіданнях з сирійського питання. 

Нові дані щодо кількості загиблих на Сході України опублікували в ООН. 9 333 людини загинули у зоні АТО від початку конфлікту.

Як йдеться к сюжеті ТСН.Ранок, кілька годин тому завершилось засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорювали українське питання. Востаннє таке засідання збирали ще у грудні минулого року.

У Раді Безпеки вирували пристрасті, яких не буває навіть на засіданнях з сирійського питання. Невиконання Мінських домовленостей, заборона Меджлісу на території Росії та поновлення сутичок на Донбасі — саме через це українська сторона і скликала це засідання.

Голова спецмісії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан та помічник Генсека ООН з політичних питань, Тайє-Брук Зеріхун дали свою оцінку подіям у Криму та на Донбасі, намагаючись усіляко оминути гострі кути і закликали обидві сторони дотримуватись Мінських угод. Хоча, у словах представника ООН все ж лунали звинувачення на адресу бойовиків.

Члени Ради Безпеки були більш категоричними, прямо звинувачуючи Росію у зриві Мінських угод. Представник Великої Британії заявив, що допоки Росія не поверне Україні Крим, конструктивного діалогу з Кремлем не вийде.

Київ планує піднімати українське питання у Радбезі доти, доки Мінські угоди не будуть виконані повністю.

Раніше повідомлялося, що на Радбезі ООН РФ звинуватила українську владу у штучному нагнітанні ситуації на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції