Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ООС завезли тест на коронавірус і запевнили, що карантин не завадить вивезенню важких поранених з передової

У Дніпрі, куди транспортують поранених, готові до будь-яких сценаріїв.

На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус. Першу тисячу тест-систем волонтери доправили до військових шпиталів Донеччини, йдеться в ТСН.16.45.

Нині триває забір біологічних матеріалів для тестування. Впродовж тижня лабораторія протестує на коронавірус військових, які найбільше контактують з іншими армійцями та найчастіше пересуваються по фронту. Зокрема, медиків, прес-офіцерів, командирів та начальників штабів.

Частина тестів залишиться у резерві. Ці тести дозволяють знаходити вірус на ранній, безсимптомній, фазі, коли людина інтенсивно поширює вірус.

Відео На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус

Тисячу тест-систем на коронавірус волонтери доправили до військових шпиталів Донецької області. Нині триває забір біологічних матеріалів для тестування. Впродовж тижня лабораторія протестує на коронавірус військових, які найбільше контактують з іншими армійцями та найчастіше пересуваються фронтом.  Більше про коронавірус в Україні

На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус

В той же час координатори запевнили, що режим карантину, який запроваджений у Дніпрі, куди доставляють з передової важких поранених, не завадить їхній подальшій евакуації.

Аеропорт Дніпра приймає гвинтокрили, якщо раптом буде така потреба. Лише залізницею нині не проводять евакуацію. Також у мобільних шпиталях в зоні ООС є спеціальні автобуси, якими можна скористатися. Один з них розрахований на чотирнадцять лежачих та стільки ж місць для сидіння. І от якраз сьогодні у Дніпро доправили вісьмох травмованих та хворих захисників. Серед них немає нікого з симптомами коронавірусу.

«Важкі, планується, як і раніше, будуть доставлені військовими вертольотами. У нас ніяких обмежень нема. Це окремий вертолітний майданчик. До аеропорта, якщо, не дай Боже, будуть важкі поранені, то ми додатково направимо реанімобілі», - каже координаторка евакуації поранених Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа.

Наразі в Дніпропетровській області двоє підтверджених хворих на коронавірус. Це подружжя, що повернулося з подорожі до Франції. Ще двох людей перевіряють на наявність вірусу.

Відео Дезінфекція зупинок та під'їздів: як у Дніпрі борються із коронавірусом

Режим надзвичайної ситуації впровадили в десяти областях України. Дезінфікують зупинки, обмежують в'їзд та забороняють дітям до 14 років виходити на вулицю без батьків - в регіонах карантинні заходи стають все жорсткішими. До яких заходів боротьби із вірусом вдаються у Дніпрі - дивіться у прямому включенні.  Більше про коронавірус в Україні

Дезінфекція зупинок та під'їздів: як у Дніпрі борються із коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції