Перейти до змісту
В ОП кажуть, що на посаду спікера української делегації в ТКГ розглядається кілька кандидатур

В ОП кажуть, що на посаду спікера української делегації в ТКГ розглядається кілька кандидатур

Андрій Єрмак поки що не називає претендентів на цю посаду.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що на посаду спікера української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі розглядається кілька кандидатур.

Про це він заявив в ефірі "Україна 24". 

"Я хотів би, щоб це було. Це дуже важливо. Адже сьогодні комунікаційні речі грають дуже важливу роль. Ніде правди діти, іноді ми трохи запізнюємося. І, безумовно, сьогодні всі люди, які беруть участь у роботі ТКГ, а це багатогодинні конференції, і дуже важливо, адже нам протистоїть досить серйозна інформаційна машина. А для суспільства дуже важливо все, що там відбувається, і воно повинно оперативно, з першоджерел дізнаватися, що відбувалося, які теми підіймалися", - сказав Єрмак.

Він додав, що на посаду прессекретаря української делегації в ТКГ розглядається кілька кандидатур. Водночас він не назвав претендентів на цю посаду.

Відео Вітольд Фокін заявив, що не бачить війни між Україною та Росією – Секретні матеріали

Екс-премьер, а нині заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську, Вітольд Фокін вдруге оскандалився. Вперше, через те, що ніби потрапив у ТГК за протекцією онучки, співачки Маші Фокіної. А тепер заявою про те, що не бачить жодного підтвердження війни між Україною і Росією. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Вітольд Фокін заявив, що не бачить війни між Україною та Росією – Секретні матеріали

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин