В ОРДЛО зростає кількість проросійськи налаштованих громадських рухів і організацій - розвідка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причина зростання - фінансування і пропаганда.

На окупованих територіях Донецької і Луганської областей за рахунок фінансування і пропаганди зростає активність проросійськи налаштованих громадських рухів, організацій та об’єднань.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони, посилаючись на Головне управління розвідки.

Завдяки цьому відбувається інформаційний тиск на населення окупованого Донбасу. Зокрема, на початку жовтня була створена під виглядом агітації так звана "Добровільна спільнота сприяння армії, авіації і флоту". Цей рух активно  поширює недостовірну і викривлену інформацію. Зокрема, чутки про поновлення активних бойових дій підрозділами Об’єднаних сил та вихід України з переговорів у "нормандському форматі".

У відомстві повідомляють, що таким чином окупаційна адміністрація намагається відвернути увагу населення від нагальних соціально-економічних проблем. Зокрема, приховується різке збільшення захворюваності місцевих жителів та військовослужбовців-окупантів на туберкульоз та інші інфекційні захворювання.

Як повідомлялося раніше, командування Збройних сил Росії вживає заходів для прискорення так званої "паспортизації" населення на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях.

Відео У Росії відкрився перший центр видачі російських паспортів для жителів ОРДЛО

Перший центр видачі російських паспортів для жителів окупованої Луганщини відкрився в Новошахтинську Ростовської області. Про це повідомляють російські ЗМІ. Спрощений порядок надання жителям ОРДЛО російського громадянства прибирає вимоги отримувати посвідку на проживання чи мешкати в Росії впродовж п'яти років.  

У Росії відкрився перший центр видачі російських паспортів для жителів ОРДЛО

Залиште свій коментар

Вибір редакції