Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В останній вечір літа окупанти Донбасу вдарили по силах ООС із забороненої зброї

Бойовики масово використали крупнокаліберні міномети.

Увечері в суботу, 31 серпня, бойовики незаконних проросійських формувань у Донецькій і Луганській областях України грубо порушили умови перемир’я та домовленості, котрі були досягнуті в Мінську. Зокрема, вони використали зброю заборонених калібрів.

Українська сторона СЦКК засуджує факти неприпустимого, підлого та підступного порушення режиму припинення вогню з боку...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 31 серпня 2019 р.

Повідомлення про такі факти наводить пресцентр Операції Об’єднаних сил на Донбасі. Ідеться про обстріл околиць Водяного з артилерійських систем калібру 122 мм – там перед 17:00 впали 6 снарядів. Після 17:00 години Шуми обстріляли так само 6 мінами, щоправда меншого калібру – 82-го.

Приблизно в той само час у напрямку Новолуганського ворог випустив 5 мін 120-го калібру, а на Зайцеве – стільки ж 82-го калібру. Лебединське обстріляли з міномета 120-го калібру, але тільки 2 мінами. А пізніше по 6 мін обох згаданих калібрів противник запустив убік Троїцького. Майже під 22:00 вечора стався обстріл Луганського – туди бойовики вдарили трьома мінами калібру 82 мм.

"Українська сторона СЦКК засуджує факти неприпустимого, підлого та підступного порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців", - повідомляють там. А в штабі ООС констатують: "Зазначені факти вкотре свідчить про цілеспрямовані дії збройних формувань Російської Федерації та їх найманців щодо подальшого загострення конфлікту, небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей".

Відео Уперше від оголошення перемир'я бойовики застосували важкі 120-міліметрові міномети

Два снаряди випустили по позиціях українських військових у Південному. Це селище, розташоване впритул до окупованої Горлівки. Його давно полишили цивільні, а розтрощені вулиці - постійно під ворожим вогнем.  

Уперше від оголошення перемир'я бойовики застосували важкі 120-міліметрові міномети

Залиште свій коментар

Вибір редакції