Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РФ пообіцяли постачати зброю на Донбас, якщо США надасть Україні військову допомогу

В РФ пообіцяли постачати зброю на Донбас, якщо США надасть Україні військову допомогу

Скандальна заява пролунала від голови комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашнікова.

Зізнання від агресорів - у Росії пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо Сполучені Штати дадуть військову допомогу Україні.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Скандальна заява пролунала від голови комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашнікова. Він заявив, що надання Вашингтоном 300 мільйонів доларів військової допомоги відчинить двері для поставок російської зброї у самопроголошені ДНР та ЛНР.

Відео У РФ пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо США виділить гроші на військову допомогу

Зізнання від агресорів: у Росії пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо Сполучені Штати дадуть гроші нашій державі. Скандальна заява пролунала від голови комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашнікова. Він заявив, що надання Вашингтоном 300 мільйонів доларів військової допомоги відчинить двері для поставок російської зброї у самопроголошені ДНР та ЛНР. Офіційна Москва роками заперечує свою участь у війні на Донбасі. Законопроєкт про допомогу Україні у боротьбі з російською агресією нині розглядає сенат США.    

У РФ пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо США виділить гроші на військову допомогу

Офіційна Москва роками заперечує свою участь у війні на Донбасі. Законопроєкт про допомогу Україні у боротьбі з російською агресією нині розглядає сенат США. У документі окрім грошей передбачені також військова підготовка, надання обладнання й посилення американської та європейської підтримки.   
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції