Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні почали заочне засудження колишнього ватажка бойовиків "ДНР" Губарєва

ГПУ погодила відповідне клопотання СБУ.

Генеральною прокуратурою України погоджено клопотання слідчих Служби безпеки України щодо початку процедури заочного засудження лідера так званого "Народного ополчення Донбасу" та так званого "Народного губернатора Донеччини" Павла Губарєва. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 КК України (публічні заклики до зміни і повалення конституційного ладу та захоплення державної влади), ч. 2 ст. 110 КК України (умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України), ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення та керування терористичною організацією) та ч. 1 ст. 294 КК України (організація масових заворушень).

"Встановлено, що громадянин України, перебуваючи у Донецьку, упродовж лютого - березня 2014 року з метою повалення конституційного ладу та зміни меж території держави вступив у злочинну змову з іншими особами, спільно з якими у ході масових заворушень здійснив захоплення приміщень органів влади та місцевого самоврядування, що супроводжувалось опором представникам правоохоронних органів. Такі дії паралізували роботу державних установ на цій території, що унеможливило відновлення законності та зумовило створення терористичної організації "ДНР"", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що на початку січня СБУ викликала на допит екс-ватажка бойовиків Губарєва, якого підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України. А у серпні минулого року повідомлялося, що до суду передано справу речника Губарєва, який визнав свою провину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції