В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися

Дата публікації
Перегляди
99к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися

Фото: УНІАН

Чорноморський флот потрібно знищити. Він є абсолютно деструктивним фактором не лише в Чорному морі, але й у чорноморсько-середземному регіоні.

Про це в етері телеканалу Freeдом повідомив експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь.

“Україні потрібно взяти на себе лідерство у цьому процесі. Ми наразі отримуємо необхідне озброєння. Тож Чорноморський флот повинен бути знищений. Після цього ситуація в Чорному морі стабілізується, деблокуються українські порти, економічна ситуація покращиться, а також Крим матиме зовсім інший вигляд без Чорноморського флоту”, - наголосив Михайло Самусь.

Він також додав, що завдяки протикорабельним ракетам, які нам будуть передавати партнери, у нас не буде проблем навіть у Севастопольській бухті.

“Ба більше, саме з кораблів Чорноморського флоту відбуваються обстріли української території. Тому справа не в тому, що ми комусь мстимо, ми просто будемо знищувати Чорноморський флот, тому що він завдає ударів по українській території. Чим менше суден у Чорноморському флоті, тим безпечніше українським містам”, - підкреслив експерт Центру дослідження армії.

Нагадаємо, що в Міноборони розповіли, коли може померти Путін.

Читайте також:

Війна абсолютно інша, росіяни нищать усе - новий спецпроєкт ТСН "День на передовій"

Війна абсолютно інша, росіяни нищать усе - новий спецпроєкт ТСН "День на передовій"
Наступна публікація