В Україні заочно судитимуть бойовика, яким в "ДНР" замінили "Моторолу"

Після смерті терориста Володимир Жога очолив батальйон "Спарта".

Колишнього спільника "Мотороли", а нині – командира розвідувального батальйону "Спарта" терористичної організації "ДНР" Володимира Жогу судитимуть заочно на Донеччині. 

У прокуратурі Донецької області повідомили, що завершили спеціальне досудове розслідування.

"Установлено, що у квітні 2014 року 24-річний уродженець м. Донецька добровільно вступив до складу терористичної організації "ДНР", а саме до підрозділу її силового блоку, який дислокувався на території м. Слов'янська та Слов'янського району. Надалі, після створення у серпні у складі незаконного збройного формування "розвідувальний батальйон "Спарта", яке очолив громадянин Російської Федерації Павлов А.С. (позивний "Моторола"), чоловік за власною ініціативою, з ідеологічних та корисливих мотивів, вступив до складу вказаного батальйону, обравши позивний "Воха", та обійняв в ньому посаду заступника командира батальйону", - зазначено у повідомленні.

ВідеоУкраїнські спецслужби затримали друга вбитих бойовиків "Гіві" та "Мотороли"

На цій посаді від серпня 2014 до жовтня 2016 року разом з "Моторолою" він здійснював керівництво цим підрозділом, а також брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України та інших військових формувань України в районі населених пунктів Донецьк (район аеропорту), Вуглегірськ, Шахтарськ, Сніжне, Іловайськ, Дебальцеве, Піски та Широкине.

Колишнього спільника "Мотороли", а нині – командира розвідувального батальйону "Спарта" терористичної організації "ДНР" ...

Posted by Прокуратура Донецької області on Tuesday, August 1, 2017

У жовтні 2016 року, після загибелі "Мотороли", він обійняв посаду командира окремого розвідувального батальйону "Спарта" терористичної організації "ДНР", до складу якого входить близько 300 осіб. Як відомо, Арсен Павлов підірвався в ліфті будинку, в якому проживав разом з дружиною і дітьми. Один з лідерів донецьких сепаратистів Денис Пушилін сказав, що спрацював саморобний вибуховий пристрій, крім "Мотороли" постраждали ще кілька людей. У "ДНР" у вбивстві бойовика звинувачують "українську диверсійно-розвідувальну групу", а в МВС України відповідальність за це поклали на його спільників.

ВідеоЖурналісти ТСН дізналися, що думають про загиблого "Моторолу" у рідному містечку його дружини

Залиште свій коментар