В українській армії п'яту добу намагаються розгойдати ситуацію – Бірюков

Радник Порошенка вважає, що наразі не час і не місце для протестів.

Протягом останніх п'яти діб в українській армії намагаються активно розгойдати ситуацію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник президента України Юрій Бірюков.

Він написав про те, що організаторів "качки" вже затримують.

"А тепер те, що я _знаю_. Виділив спеціально, аби натяк був зрозумілий. Останні 5 діб йде активне розгойдування в ЗСУ. З використанням спецзасобів, з використанням "балакунів". Фіксуються, когось тихо затримують, але всіх відстежити і все відстежити – складно", – йдеться у повідомленні Бірюкова.

На його думку, глава РФ Володимир Путін може напасти на Україну, якщо військових таки вдасться збити з пантелику.

"Армію розгойдують. Прізвище того, хто гойдає, по ланцюгу вгору, – Путін. І так, він може напасти. Коли розгойдає. Ми це вже проходили в 2014. Коли розгойдували Крим, розгойдували Донецьк, розгойдували Луганськ. Армію качають, а армія, в масі своїй – не слухає. Більш того, сигналізує. І більше того, сама і затримує. Без імен, поки. Але армія нервує і відволікається", – додав радник Петра Порошенка.

Бірюков вважає, що організовані мітинги та протести, хоч і гарантовані Конституцією, але розгойдують ситуацію в армії і країні в цілому.

"Ви, протестувальники, підставляєте армію. Тим, що змушуєте бійців нервувати про тил. Відволікаєте від прицілу, від каганця, від гашетки. Ви не порушуєте закон (якщо це мирні демонстрації і протести), вам це право надане нашою з вами історією і нашою Конституцією. Але вами відверто і вульгарно граються. І ви пашете на ворога. Не час, не місце", – резюмував він.

Нагадаємо, раніше СБУ повідомила, що Росія готується до масштабної дестабілізації ситуації в Україні з 15 листопада. Про початок здійснення такого плану свідчить інформація, вилучена з поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова, стверджують силовики.

Мета плану РФ - внутрішня дестабілізація України. Це організація дострокових парламентських виборів у нашій державі з метою приведення до влади і посилення проросійських сил у новому парламенті.

Організована черга пенсіонерів і 125 грн винагороди. Як у центрі Києва проходять мітинги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: