Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У зоні АТО бойовики кинули російських майорів у вигрібну яму

Офіцери намагались вгамувати "бунтарів", аби ті залишились на військовій службі.

На тимчасово окупованій частині Луганської області у вигрібну яму викинули двох російських майорів, які погрожували своїм підлеглим бойовикам.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У розвідці зазначили, що протягом 18-19 вересня ц.р. 23 військовослужбовці 11 окремого стрілецького батальйону (Новосвітлівка) 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ відмовились виконувати роботи з переобладнання позицій та написали рапорти на звільнення.

"Спроба представників командування бригади, начальника відділення комплектування майора ЗС РФ Богакова Олексія Олександровича (05.05.1987р.н.) та начальника фінансово-економічної служби майора ЗС РФ Фролова Андрія Олександровича (30.03.1977р.н.), вгамувати "бунтарів", аби ті залишились на військовій службі, у тому числі під загрозою невиплати частини грошового забезпечення, завершилась тим, що їх вкинули до вигрібної ями", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на території Донецької і Луганської областей зараз перебувають близько 7 тисяч військовослужбовців регулярних військ Росії, якщо не брати до уваги 1-й і 2-й армійські корпуси російських військ, штатна чисельність яких складає близько 35 тис. людей.

Про це 16 вересня, на брифінгу заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький. За його словами, зараз проходить ротація окремих підрозділів. Минулого місяця було замінено один з розвідувальних підрозділів ЗС РФ, який дислокується в Донецьку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції