Ватажки бойовиків блокують відновлення електропостачання на Донбасі

Через погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання мешканців цих населених пунктів щодня погіршуються.

Ватажки ОРДО і ОРЛО блокують відновлення об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі, внаслідок чого страждає місцеве населення.

Більше двох тижнів мешканці населеного пункту Травневе (Донецької області) залишаються без централізованого електропостачання, яке було припинено в наслідок пошкодження лінії електропередачи з боку НЗФ ОРДО, передає прес-центр штабу АТО.

У схожій ситуації опинилися мешканці селища Катеринівка (Луганської області).

«Українська сторона організувала і забезпечила всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт. У свою чергу ватажки ОРДО і ОРЛО навмисно блокують відновлення пошкоджених лінії електропостачання та нахабно заявляють, що «їхній ремонт недоцільний», - йдеться у повідомленні.

Відновлення електропостачання населених пунктів Травневе та Катеринівка заблоковано Ватажки ОРДО і ОРЛО цинічно блокуют...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 1 грудня 2017 р.

Своєю чергою, через погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання мешканців цих населених пунктів щодня погіршуються.

Таким чином, керівництво ОРДО і ОРЛО нехтують інтересами цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, порушують Мінські домовленості та дестабілізують ситуацію на Донбасі.

Нагадаємо, бійці 54-ї бригади відсвяткували третю річницю створення свого бойового формування звільненням Травневого і Гладосового. Місцеві жителі не протестують, але не всі радіють змінам, бо чекають на подальший розвиток свого життя. 

ВідеоПоблизу Горлівки терористи активно перекидають додаткову бойову техніку

Залиште свій коментар