Ватажки бойовиків блокують відновлення електропостачання на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання мешканців цих населених пунктів щодня погіршуються.

Ватажки ОРДО і ОРЛО блокують відновлення об’єктів цивільної інфраструктури на Донбасі, внаслідок чого страждає місцеве населення.

Більше двох тижнів мешканці населеного пункту Травневе (Донецької області) залишаються без централізованого електропостачання, яке було припинено в наслідок пошкодження лінії електропередачи з боку НЗФ ОРДО, передає прес-центр штабу АТО.

У схожій ситуації опинилися мешканці селища Катеринівка (Луганської області).

«Українська сторона організувала і забезпечила всі необхідні умови для проведення ремонтних робіт. У свою чергу ватажки ОРДО і ОРЛО навмисно блокують відновлення пошкоджених лінії електропостачання та нахабно заявляють, що «їхній ремонт недоцільний», - йдеться у повідомленні.

Відновлення електропостачання населених пунктів Травневе та Катеринівка заблоковано Ватажки ОРДО і ОРЛО цинічно блокуют...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 1 грудня 2017 р.

Своєю чергою, через погіршення погодних умов та пониження температури, умови проживання мешканців цих населених пунктів щодня погіршуються.

Таким чином, керівництво ОРДО і ОРЛО нехтують інтересами цивільного населення по обидва боки лінії зіткнення, порушують Мінські домовленості та дестабілізують ситуацію на Донбасі.

Нагадаємо, бійці 54-ї бригади відсвяткували третю річницю створення свого бойового формування звільненням Травневого і Гладосового. Місцеві жителі не протестують, але не всі радіють змінам, бо чекають на подальший розвиток свого життя. 

ВідеоПоблизу Горлівки терористи активно перекидають додаткову бойову техніку

Залиште свій коментар

Вибір редакції