Ватажки бойовиків ОРДЛО підтвердили неможливість отримання російських пенсій жителями Донбасу без прописки РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для отримання російської пенсії потрібно мати прописку на території РФ.

Жителі окупаваних територій Донецької та Луганської областей, які отримають російські паспорти, не можуть претендувати на російську пенсію без прописки на території РФ.

Це сказали у п'ятницю, 17 травня, "лідери" "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник, пише ТАСС. Вони брали участь в конференції щодо співробітництва регіонів Росії і Донбасу, яка відбулася в Домодєдово.

"Для отримання російської пенсії потрібно мати прописку на території РФ", - сказав Пушилін.

Його слова підтвердив Пасічник, уточнивши, що пенсія видається або на території РФ, або на території "Л/ДНР", залежно від місця реєстрації людини.

Як повідомлялося раніше, 8 травня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про визнання незаконними російських паспортів, що видаватимуть мешканцям окупованих українських територій – насамперед Луганської та Донецької областей. 

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти, а згодом визнали їх незаконними

ВідеоКлімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Порошенко відвідує Брюссель. У столиці Євросоюзу відзначають десятиліття програми "Східне партнерство". Для України - це знакова подія. Саме в межах "Східного партнерства" Київ отримав "безвіз" і угоду про асоціацію.    

Клімкін анонсує сюрпризи у відповідь на роздавання паспортів РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції