Ватажки "Л/ДНР" синхронно закликали Зеленського надати Донбасу "особливий статус" у складі України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідний флешмоб поширюють сепаратистські ЗМІ.

Ватажки бойовиків "Л/ДНР" Леонід Пасічник та Денис Пушилін синхронно закликали президента України Володимира Зеленського надати Донбасу "особливий статус".

Про це повідомляють ЗМІ бойовиків.

Варто зазначити, що в інформпросторі на окупованому Донбасі вже кілька місяців активно поширюється флешмоб #ЗеленськийВизнайВибірДонбасу. Він з’явився синхронно в обох так званих республіках та поширювався через "офіційні" ЗМІ бойовиків. До нього активно долучаються місцеві "очільники" окупованих міст та закликають українську владу виконати Мінські домовленості, надати Донбасу особливий статус та визнати їхнє право на інтеграцію з РФ.

3 липня майже синхронно цей флешмоб підтримали ватажки бойовиків "Л/ДНР".

"Переконаний, що таким суто мирним шляхом ми доб'ємося припинення війни, виконання Києвом Мінських угод (в першу чергу особливий статус) і визнання права Донбасу на інтеграцію з Російською Федерацією", - заявив Пасічник. Майже схожими словами висловився і ватажок донецьких бойовиків Пушилін.

Нагадаємо, 1 липня керівнику терористичного угруповання "Луганська народна республіка" Леоніду Пасічнику було повідомлено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Зокрема, йдеться про ч. 1 ст. 109 – дії, вчиненні з метою насильницької зміни та повалення конституційного ладу, а також захоплення державної влади, ч. 2 ст. 110 – посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, ч. 1 ст. 258-3 – керівництво терористичною організацією. Найжорсткіше з передбачених покарань за ці злочини – тюремне ув’язнення строком на 15 років та конфіскація майна.

ВідеоБойовики "ЛНР" виконали мінську домовленість слідом за нашими військовими

Біля Станиці Луганської українські військові полишили свої позиції. Там, на передовій, вони відійшли вглиб од лінії фронту. Таким чином українська сторона виконала одну з останніх мінських домовленостей, незважаючи на щоденні стрілецькі обстріли з боку бойовиків та відсутність головної умови розведення - тижня цілковитої тиші.    

Бойовики "ЛНР" виконали мінську домовленість слідом за нашими військовими

Залиште свій коментар

Вибір редакції