Ватажків-втікачів бойовиків "ДНР" не пустили на прийом до Путіна – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після втечі з окупованого Донбасу вони намагались отримати підтримку з боку РФ.

Екс-ватажка бойовиків "ДНР" Дмитра Трапезнікова, "міністра доходів і зборів" Олександра Тимофєєва та офіційного радника вбитого Захарченка Олександра Казакова після втечі з окупованих територій Донецької області не пустили на прийом до російського президента Володимира Путіна.

Про це у своєму матеріалі повідомляє російське видання "Новая газета" з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що після призначення російськими кураторами ватажком бойовиків "ДНР" Дениса Пушиліна, вже наступного дня Трапезніков, Тимофєєв та Казаков втекли до Росії та були у Москві. Вони намагались потрапити на прийом до Путіна, однак туди їх не пустили.

За даними видання, Тимофєєв наразі втік до анексованого Криму, де намагатиметься через тамтешнього "очільника" Сергія Аксьонова вийти на високопоставлених російських чиновників щоб зберегти свої позиції.

"Крим - це, можна сказати, тил для самопроголошених "республік". Туди біжать люди і виводяться гроші", - зазначає видання.

Крім того повідомляється, що після смерті Захарченка в "ДНР" відкрився офіс українського олігарха-втікача Сергія Курченка. "Новая газета" припускає, що після цього позиції Курченка на цих територіях посиляться і цілком можливо, що на майбутніх "виборах", які призначили бойовики на листопад цього року, кандидат від українського олігарха складе конкуренцію нинішньому ватажку Пушиліну.

Російські куратори окупованих українських територій також розглядають можливість проведення у псевдореспубліках "чесних та демократичних виборів" із залученням міжнародних спостерігачів та ОБСЄ для того, щоб в майбутньому використовувати це під час перемовин з Україною та країнами Заходу.

Нагадаємо, 24 вересня співробітники Служби безпеки України опублікували перехоплені розмови ватажків терористичної організації "ДНР", в яких вони обговорюють зміни у владній структурі та погодження цих дій з Кремлем.

ВідеоМасові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

Вибухівка здетонувала в момент поминальної вечері Захарченка і оточення за померлим на добу раніше Кобзоном. Тепер у місті затримують цивільних, продовжили комендантську годину, а найближче оточення Захарченка заходилося втікати із самопроголошеної республіки. Ім'я нового голови "ДНР" оголосили вже через три години після вибуху.

Масові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції