Ватажок "ЛНР" і його близьке оточення розкрадають гроші з РФ – розвідка

Фінанси з РФ начебто "інвестуються" у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій.

Незважаючи на критичний стан соціально-економічної ситуації та зубожіння населення тимчасово окупованих територій Донбасу, верхівка так званої "ДНР/ЛНР" продовжує пошуки шляхів власного збагачення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Зокрема, очільником так званої "ЛНР" Ігорем Плотницьким та близьким колом його прихильників здійснюється розкрадання фінансових надходжень з РФ під виглядом "інвестування" у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій. Власники таких об'єктів, за домовленістю, змушені повертати 100 відсотків "інвестованих" коштів під загрозою припинення їх приватної підприємницької діяльності", - йдеться у повідомленні.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 5 серпня Незважаючи на критичн...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 4 серпня 2017 р.

Окрім того, командування російських окупаційних військ розглядає програму керівництва РФ "Репатріації біженців на Донбас" як додаткове джерело постачання людського ресурсу для поповнення особовим складом з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

"З цією метою формуються списки вакансій спеціальностей, суміжних з військовими, для подальшої передачі до Краснодарської громадської організації "Центр розвитку регіону". Поряд з цим, представниками ФСБ РФ активізовано роботу на території Росії щодо виявлення серед потенційних репатріантів осіб, які свого часу отримали фахову підготовку за "дефіцитними" військо-обліковими спеціальностями", - розповіли в ГУР. 

Раніше повідомлялося, що на Донбасі між очільниками "ДНР" та "ЛНР" щодалі більше зростають протиріччя через зменшення обсягів фінансування РФ

Залиште свій коментар