Ватажок "ЛНР" і його близьке оточення розкрадають гроші з РФ – розвідка

Фінанси з РФ начебто "інвестуються" у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій.

Незважаючи на критичний стан соціально-економічної ситуації та зубожіння населення тимчасово окупованих територій Донбасу, верхівка так званої "ДНР/ЛНР" продовжує пошуки шляхів власного збагачення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Зокрема, очільником так званої "ЛНР" Ігорем Плотницьким та близьким колом його прихильників здійснюється розкрадання фінансових надходжень з РФ під виглядом "інвестування" у розвиток мереж продовольчих магазинів та автомобільних заправочних станцій. Власники таких об'єктів, за домовленістю, змушені повертати 100 відсотків "інвестованих" коштів під загрозою припинення їх приватної підприємницької діяльності", - йдеться у повідомленні.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 5 серпня Незважаючи на критичн...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 4 серпня 2017 р.

Окрім того, командування російських окупаційних військ розглядає програму керівництва РФ "Репатріації біженців на Донбас" як додаткове джерело постачання людського ресурсу для поповнення особовим складом з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

"З цією метою формуються списки вакансій спеціальностей, суміжних з військовими, для подальшої передачі до Краснодарської громадської організації "Центр розвитку регіону". Поряд з цим, представниками ФСБ РФ активізовано роботу на території Росії щодо виявлення серед потенційних репатріантів осіб, які свого часу отримали фахову підготовку за "дефіцитними" військо-обліковими спеціальностями", - розповіли в ГУР. 

Раніше повідомлялося, що на Донбасі між очільниками "ДНР" та "ЛНР" щодалі більше зростають протиріччя через зменшення обсягів фінансування РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: