Важкі міномети і протитанкові ракети: бойовики загострюють ситуацію на Приазов’ї

Важкі міномети і протитанкові ракети: бойовики загострюють ситуацію на Приазов’ї

Фото: Операція об'єднаних сил / Facebook

Калібр використаної зброї стає все потужнішим, а самі атаки – частішими.

Неспокійною була ситуація впродовж доби на приморській ділянці фронту ООС. Там у небі над морською акваторією курсували літаки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Окупанти біля Павлополя, Гнутового і Водяного кілька днів стріляють із важких 120-міліметрових мінометів, використання яких заборонене мінськими домовленостями. Снаряди падали і поблизу Лебединського, де вже встигли підзабути, як звучить війна. "Було два прильоти 82-х мін, два прильоти СПГ і АГСом поработали вони трохи", - розповів військовослужбовець ЗСУ з позивним "Нік".

Над Азовським морем постійно курсують невідомі літаки

Над Азовським морем постійно курсують невідомі літаки

На щастя, про обстріли прифронтових населених пунктів наразі не йдеться – війна точиться безпосередньо на передовій. У районі Павлополя напередодні знову вибухали снаряди з ворожих протитанкових і станкових гранатометів, щонайменше двічі прилітали протитанкові керовані ракети. Вибухами понівечило дерева та трохи пошкодило укріплення українських армійців, однак самі вони всі цілі та неушкоджені. "Звичайно, є певні особливості, характеристики, що неможна сплутати пуски й політ ракети. Видно! Такі характерні яскраві плями", - поділився враженнями позивний "Шах".

У небі привертали увагу літаки, котрі кружляли над Азовом – у забороненій для польотів цивільної авіації зоні. За припущеннями, судна курсували над морем повітряним коридором зі сторони Росії у бік, ймовірно, окупованого Криму й у зворотному напрямку понад три години. Загалом журналісти нарахували більше десятка літаків.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Повʼязані теми:

Наступна публікація