"Ви виростили виродка і вбивцю": став відомий зміст записки, яку росіянка залишила на могилі батьків Путіна

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
12к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ви виростили виродка і вбивцю": став відомий зміст записки, яку росіянка залишила на могилі батьків Путіна

Фото: "Медіазона"

У Росії 60-річну жінку звинувачують у нарузі над могилою через те, що вона залишила там записку для батьків президента РФ Путіна.

Приморський районний суд Петербурга не став ув'язнювати 60-річну жительку Санкт-Петербурга Ірину Цибанєву у справі про записку на могилі батьків Володимира Путіна. Жінку відправлено під домашній арешт.

Про це повідомляє "Медіазона".

Цибанєву підозрюють у нарузі над місцем поховання за мотивами політичної чи ідеологічної ворожнечі (пункт «б» частини 2 статті 244 КК).

Відомо, що напередодні дня народження російського диктатора Володимира Путіна жінка сходила на Серафимівське кладовище, де на могилі батьків Путіна залишила записку. за 3 дні до неї навідалися правоохоронці і заарештували.

З долучених у суді матеріалів справи став відомий зміст записки:"Батьки маніяка, заберіть його до себе, від нього стільки болю та бід, весь світ молить про його смерть. Смерть Путіну, ви виростили виродка та вбивцю"

Свою провину жінка у суді не заперечувала. Вона розповіла, що написати її змусили останні події - жінка дивилася новини і "зрозуміла, що все дуже страшно, все дуже сумно, загиблих дуже багато".

Нагадаємо, що раніше також на могилі батьків Путіна знаходили послання покійним батькам диктатора. В одному з них йдеться, що їхній син жахливо поводиться - б'ється із сусідами та погрожує підірвати школу.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація